De creatieve stad, de slimme stad, de stad als emancipatiemachine: van de stad wordt veel verwacht. Maar hebben we nog wel oog voor de langzame, de zorgvriendelijke of, zoals de burgemeester van Amsterdam het zei: de lieve kant van de stad? Hoe zorgen we ervoor dat de stad er niet alleen is voor hipsters, mipsters (moslim hipsters) en rijke grijzen? Niet iedereen is altijd en voor eeuwig snel, fit en bij de pinken. Lees hier het artikel
Lees ook
-
-
Lees verder: Weten de ondernemers en de professionele hulpverleners elkaar te vinden?Weten de ondernemers en de professionele hulpverleners elkaar te vinden?
-
Lees verder: Albert van Driest: “Ik leef in het nu en in de toekomst”Albert van Driest: “Ik leef in het nu en in de toekomst”
